sobota, 14 listopada 2015

Streetcom: Strefa Wiedzy Finuu

Nie dostałam się do kampanii Finuu, ale polecam.


Szukasz naturalnych i nieprzetworzonych produktów, które mógłbyś włączyć w skład swojej codziennej diety? Z myślą o tych, którzy pragną pozostać w zgodzie z naturą oraz żyć mądrze i zdrowo, powstało Finuu. Finuu to w pełni naturalny produkt. Zawarte w nim olej rzepakowy oraz olej z lnianki stanowią doskonałe źródło kwasów Omega 3. Naturalne jest również fińskie masło, które stanowi aż 47% składu.
#Finuu #BezKonserwantów #naturalniesmaczne #PysznieBoZFinuu
2 komentarze:

  1. Finuu to jedyne masło, które biorę pod uwagę podczas zakupów. Jest smaczne, idealnie się rozsmarowuje. Jest zdrowe i naturalne. Moim faworytem jest wersja solona. Zdecydowanie polecam.

    OdpowiedzUsuń
  2. FINUU miks do smarowania miałam okazje spróbować dzięki kampanii marketingu rekomendacji Streetcom. Jest to produkt naturalny i smaczny. Jest to połączenie masła fińskiego z olejami rzepakowym i z lnianki. Nie zawiera konserwantów, barwników. Bogate w witaminę A i D oraz kwas Omega 3. Występuje w dwóch wersjach smakowych: klasyczne i solone. Bardzo łatwo się smaruje nawet bezpośrednio po wyjęciu z lodówki. Można go używać do smarowania, pieczenia oraz smażenia. Polecam

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...